| Katherine20 a întrebat:

As vrea saptamana viitoare sa ma duc cu 3 prietene la piscina, dar parintii nu vor sa ma lase.Ei zic ca ca de ce sa mergem noi acolo singure, ca nu se stie ce putem pati.Eu stiu sa inot bine si prietenele mele la fel, dar nu stiu de ce le asa frica sa ma lase. :\ Ce as putea sa le zic?
P.S.Eu si prietenele mele avem 15 ani.

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Nu vor nepoti.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Probabil se gandesc ca ar fi pe acolo baieti care sa va agate vazandu-va asa in costum de baie, aratand bine si la anii vostri. Sunt prea protectivi. Nu stiu ce ai putea face, cred ca te-ar lasa doar daca mergeti cu un adult... Si o prietena de a mea patise la fel asa ca am mers cu mama mea dar nici nu ne baga in seama, doar era acolo prezenta laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei se gandesc ca ar putea fi si sigur sunt acolo baieti! Iar l anii vostri hormonul bate neuronul si nu isi doresc un nou membru in familie

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, probabil le e frica ca sunt baieti pe acolo si mai presus le e frica ai te-ai putea ineca sau sa ti se intample ceva. Ar fi bine sa le accepti decizia, eventual poti merge cu fratele tau daca ai un frate mai mare, cu un unchi, matusa etc. Tine mine ca ei iti vor numai binele!

| Exp3rt a răspuns:

Eu merg singur de la 11 - 12 ani la piscina, dar sunt baiat, nu stiu de ce nu te lasa, sincer si eu ma uitam si ma uit la strand la fete dar nu le fac nimic si niciun baiat nu le-ar face ceva, adica n-am vazit d-astea pe la piscina, maxim o palma la fund, da in rest n-are ce sa-ti faca rolling on the floor sunt prea ingrijorati...