| Andrei2121 a întrebat:

Astazi cand m-am trezit am aprins calculatorul linistit si mi s-a ars placa video deodata.Cei ii mai rau e ca s-a ars si televizorul meu odata cu ea pentru ca televizorul il foloseam pe post de monitor.Este posibil sa nu fie arse? Adica,cooler-ul de la placa video inca functioneaza iar la televizor se aprinde led-ul dar nu se aprinde, care sa fie problema?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate e doar televizorul stricat.

verifica le separat tv si placa video cu alt monitor si ai sa iti dai seama ce s a stricat

| FatUglyVirgin a răspuns:

De unde sti ca s-a ars placa video? poate s-a deconectat cablul de la tv

| Andrei2121 explică:

Eu acum am un monitor care mi l-a imprumutat un prieten si nu reda nici o imagine pe el, folosesc placa video integrata, iar televizor, desi led-ul este aprins, nu merge,*** logic!