| comet a întrebat:

Astazi nu am fost la scoala pentru ca m-am trezit si mi-a fost somn si mie cand mi somn foarte tare nu imi dau seama ce fac si dezactivez alarma si dorm in continuare si m-am trezit la 11 si nu mai avea rost sa merg la o ora jumate. Pana ma mai si faceam gata+drumul. Ce as putea sa ii zic maine la diriginta? In afara ca nu m-am trezit. Rog seriozitate laughing Dau si funda.

Răspuns Câştigător
| Guti14Haz a răspuns:

1. Ai fost plecat si ai ajuns de abia seara.
2. Erai racit cobza cu febra de 40.
3. Ai mancat ceva stricat si ai vomitat toata ziua.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca ti a fost prea lene sa mergi la scoala.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu te-ai simtit bine. Ti-a fost rau de la stomac. Nu ii spune ca ai avut febra pentru ca nu o sa te creada. Este imposibil sa ai 40 de grade acum si maine sa fii intr-o stare perfecta ori aproape perfecta.

| soloangel01 a răspuns:

Spune-i ca ai avut un contact cu perna si ti-ai pierdut cunostinta cateva ore!laughing Glumeam! Vad ca au raspuns ceilalti cum trebuie.winking

| Didishorr a răspuns:

1. Ti-a fost rau
2. Ai avut o problema de familie
3. Ai avut febra
4. Ai fost la doctor pentru o analiza sau pentru altcineva

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Spune-i dirigintei ca ai vomitat si ca nu ai putut sa vii.laughing)))

| AnaTivadar a răspuns:

Nu poti sa-i spui dirigintei tale ca ai fost la doctor.o sa te intrebe de ce nu ti-ai adus scutire. Mai bine-i spui ca te-ai simtit rau si n-ai putut merge la medic. Sau iti rogi un parinte sa-ti scrie o scutire de mana[asta daca ai parinti intelegatori] Din cate stiu eu, ai dreptul la 3 scutiri de mana/semestru dar nu sunt sigura.