| IusanLivia a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun site de socializare din Romania si ce site-uri de socializare folositi? happy

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Facebook happy

| MihaiN1 a răspuns:

Www.thinsmart.ro este un site foarte frumos. Am fost admin acolo. Este un site cu multe teste de inteligenta. Are si trivia. Mai sunt multe site-uri de socializare chiar daca nu de cultura ca www.thinksmart.ro. Poti intra pe neogen, hi-5, facebox, tagged, www.bascalie.ro, twitter, www.clopotel.ro si multe altele.

| LuisEdward a răspuns:

Facebook

| aliceinchains a răspuns:

TPU.happy
Facebook
Twitter
Myspace
Hi5

| smileygirl a răspuns:

Nu prea intru da mnah... facebook, hi5(sa zicem) twitter, tagget, neogen, my space, zorpia, Www.thinsmart.ro, www.bascalie.ro, www.clopotel.ro, facebox, *
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_social_networking_websites este o lista akol am auzit si eu de ele ca de intrat...Nu PREA:)) SPER SA ITI FIE DE FOLOS :*