| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Care este cel mai fain metin2? Eu m`am jucat: empire, fun, frz, si ro.Cam atatea.

7 răspunsuri:
| YuliaNhO a răspuns:

Candylongju; metin2tim; nerdmt2; blacknightmt2 dar cel mai tare e candylongju

| ღჩօოჩօղყƙღ explică:

Multumesc pentru toate raspunbsurile dar am aflat chiar cel mai tare metin2.Multumesc oricum si o sa va dau vot

| Ama2001 a răspuns:

Mie imi place mult Mondialmt2.

| C0nflic7 a răspuns:

Valkyrie mt2

| alesone18520 a răspuns:

Pai sunt multele iti dau vreo 8 exemple mt2 speed, skymetin2, darkmt2, mt2 wiki, metin5 ro, dream mt2, mt2 united dar ia-ti un joc nou pe nume 4 stori ca alai cel mai fain joc din Bucuresti am auzit

| DenyDenysuk a răspuns:

Eu sincer am jucat doar ro dar e foarte tare

| AlExXx_2852 a răspuns:

Dc nu-mi merge sa intru pe site valkyrie mt2 care poate sa ma ajute sa-mi fac cont sa-mi dea id va rog plzzzzzzz