| Here4u a întrebat:

Care este fructul vostru favorit? Dar leguma? Fructul meu favorit este CAPSUNA! Si leguma: Morcovul si Castravetele!

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Pai,mie imi plac toate fructele si legumele deoarece fiecare are ceva aparte care imi placelove struck.Insa dispretuiesc brocoli si spanacul:-&

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pepenele galben și hmm...roșia.

| IMC90 a răspuns:

Fruct : pepenele rosu
Leguma : ceapa

| SabUlala a răspuns:

Fructul: o pastila dulcee de tot de ras
Leguma: plictisealaa...(pentru ca esti ca o leguma cand te plictisesti din toata inima) laughing
(scuze ca nu sunt fructe si legume adevarate)

| morningstar a răspuns:

Fructul meu preferat : pepenele galben, leguma preferata: vinete, finocchio ( in ro: chimen dulce)- arata asahttp://www.google.ro/......tp?/imgres

| Kid_4219 a răspuns:

Buna!
Fruct: Cireasa, capsuna.
Leguma: Castravetele, rosia.

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Pai fructul meu favorit este Pomelo si leguma mea favorita este rosiahappy!

| SmileYasminutzaa a răspuns:

Buna.Fructul meu favorit este capsuna si leguma este morcovul si castravete! Imi plac mult!happy

| kattya a răspuns:

Fructul meu favorit e Para Nashi, iar leguma mea favorita e tot morcovul.
( My favourite fruit is the Nushi Pear and my favourite vegetable is patato.)