| Диана a întrebat:

Ce filme de groaza bune imi recomandati? >:

22 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Amuzament
Saw (toate)
Anaconda(toate)
Balul absolventilor
Antichristul
Motivat sa ucida
A nightmare to Elm Street
Triangle

| evoke a răspuns:

Screeam
Orphan
Room 1408
House of Wax
The Eye
Friday the 13th
The grudge 1, 2, 3, 4
One Missed Call
My Bloody Valentinebatting eyelashes

| Puiutz a răspuns:

Gasesti aici o lista :)
http://www.cinemagia.ro/filme-horror/
Poti sa citesti cate ceva despre filmul respectiv si alegi tu :D.
Vizionare placuta!

| Cleona a răspuns:

Uite cateva:

-Twilight(nuprea e de groaza)
-The Last Vampire(la asta te uiti daca iti place sa vezi mult sange, oameni morti...)
-Circul ororilor; Asistentul Vampirului
-The Vampire diaries
-Jennifer`s body
-Underworld
-Dracula

Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!

| piktor a răspuns:

Super cunoscutul Silent Hill sau unul japonez :Grudge. nu am dormit 2 zile dupa asta

| qLoveSmileღ a răspuns:

Iti recomand Hellraiser. Dar fii atenta, ca... este prea de tot! Numai sange, tepi in cap, demoni, etc. http://www.youtube.com/watch?v=seA-WuARnps...poate n-o sa poti sa dormi la noapte;))

| Boniboon a răspuns:

Paranormal Activity, trebuie sa-l vezi!

| Zuuuuz a răspuns:

Drag Me to Hell
Case 39
A Nightmare On Elm Street
The Crazies
The Wolfman
The Box
Wrong Turn 3: Left for Dead

| CokoStar a răspuns:

Jack spintecatorul.

| sergiu76 a răspuns:

Constantine, transiberianul, exorcistul, si daca vrei ceva real cauta pe discovery, houting sau hounting, nu stiu exact cum se scrie, si sigur numai dormi singura

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Piktoc.ai dreptate in legatura cu The Grudge(se mai traduce si spanzuratoarea sau blestemul) dar eu nu am dormit 1 seara din cauza ca imi era prea frica sa nu vina aia la mine cu parul' pe fatalaughing...prea tare filmu'. vezi ca sunt mai multe parti din the grudgehappyUITA-TE!

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

Uite aici un site cu filme foarte bune... numay filme 2010 http://filme-hd.do.am/

| Ofiintă a răspuns:

Incearca drag me to hell

| Bєíbч a răspuns:

One missed call
Drag me to hell.
Silent Hill
The Exorcist
Autopsy
Final destination
The exorcism of Emily Rose
Tarata in iad
Shutter
The Unborn
The Uninvited
Camera 1408
Casa de Ceara
Godzilla
The Beast from 20, 000 Fathoms
Diabolicele
The Ring
Saw(1, 2,3, 4,5,6)
The butterfly effect
Obsessed
Oglinzi ucigase
Premonition
Mirrors
The Haunting in Connecticut
Stay Alive
Bloody Mary
le-am vazut pe toate, unele sunt faine, unele nu happy Depinde si de preferintele tale smug

Răspuns utilizator avertizat
| sweety_2724 a răspuns:

Paranormal Activity, Friday the 13th, The Hitcher, 1408, Amusement, Babysitter wanted, Creep, House of Wax, Jeepers Creepers II, One Missed Call, Prom Night, Saw V, Silent Hill, The Hills have eyes I-II, The last house on the left, The Strangers, The Texas Chainsaw Massacre (best movie everbig grin), Turistas, Wrong Turn I-II.Cateva din filmele mele preferate horrorbig grin sper sa-ti placa.

| Satena_D-soara_1991 a răspuns:

App, nu stiu de unde sa incep rolling on the floor

| de13a a răspuns:

Inceraca REC 3 Genesis (2012), The Ward (2010) si Casa de ceara ( foarte tare ) Dar nu uita ca partea horror incepe la mijloc, cam asa. horror sa te sperie nuprea o sa mai gaseti dar. o sa ti-se faca sila laughing Ca ii taie la unu' o mana si apoi o baga la tocat sau eu mai stiu ce laughing :*

| wonderfully a răspuns:

Intra pe http://cinemaxx.ru/category/6/.Vei gasi o multime! Sper sa-ti placa.

| balceanu a răspuns:

Salut saw1, saw2, saw3,saw4,saw5,saw6,saw7 si saw8 fundita?

| Gylbert a răspuns (pentru balceanu):

Saw 8 nu a aparut!

| balceanu a răspuns:

Salut,uite saw1, 2,3, 4,5,6,7,8.