| elena2170 a întrebat:

Ce pot face in timpul liber? Ma plictisesc.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BountyWG a răspuns:

Hey! Ce faci? Uite cateva lucuri care le poti face in timpul liber:
1).Asculta muzica.
2)Citeste o carte
3)Du-te la Cinema
4) Daca nu te duci la cinema uita-te la un film acasa.
5) Fa o iesire pe afara cu prietenii.
6)Cauta pe net un joc mai super si joaca-te.
7) Compune cantece si poezii si posteaza-le pe net.
8)Fa-ti o pagina de FB si posteaza chestii funny.
9) Iti dau nota 10 la intrebare.
10) Imi dai te rog raspuns castigator?
11) Multumesc mult!
12) O zi buna sa ai!

13 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Uite-te la un film, asculta muzica, plimbate cu prietenii.

| drogh a răspuns:

Poţi să faci atâtea...
1)Dacă ai vreun film preferat, caută-l pe net şi uite-te iarăşi la el, cu aceeaşi poftă.
2)Desenează ceea ce îţi vine prin cap.
3)Compune poezii şi postează-le pe diferite site-uri.
4)Cântă şi dansează alături de o persoană dragă de-a ta. Distrează-te!
5)Priveşte emisiuni la TV şi dă-ţi cu părerea.
6)Ieşi afară la alergat sau plimbat cu bicicleta.
7)Confecţionează diferite chestii şi păstrează-le ca să le poţi dărui în zilele speciale.
8)Uită-te la poze şi adu-ţi aminte de vremurile trecute.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Umbla pe TPU, joaca-te pe comp, uita-te la TV, asculta muzici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu raspund aici la intrebari, cand ma plictisesc, pot ajuta si totodata mai aflu si eu cate ceva ce pur si simplu nu-mi trecea prin cap sa intreb, fa si tu la fel.

| τττ a răspuns:

Salut!
Poți să răspunzi la întrebările de pe TPU, o să alungi plictiseala.Îți faci un bine ție, dar și celui ce a pus întrebarea!
Pa, pa.

| S8N a răspuns:

Pai depinde... Poti sa joci fotbal,tenis,handball,sa asculti muzica, sa te uiti la filmele preferate, intrii pe calculator pe jocuri. Daca vrei jocuri asa de plictiseala ti-as recomanda Minecraft, sau un gta, sau metin2. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu.

| xCrazyGirl a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ascult muzica happy

| Oița007 a răspuns:

Iesi cu prietenii.

| food23 a răspuns:

Danseaza, plimba-te prin parc, canta, fa exercitii fizice, asculta muzica etc.

| fancyLadyGaga a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/theDOMINICshow

Te uiti acolo, eu asa fac cand ma plictisesc

| IonyLiviu a răspuns:

Cand ma plictisesc intru pe youjizz.com si imi dau o laba scurta happy