| Imstrong a întrebat:

Ce pot face in wekeend sa nu ma plictisesc? crying
Si nu-mi spuneti sa ies cu prietenele,ca eu nu pot face asta, sunt chinuita! nici sa pictez sau sa ma uit la tv nu prea am chef, si urasc cartile.
Daca stiti ceva jocuri care sa te tina pe treaba gen Lady Popular cu diamante dolari etc happy sau gen suburbia sa-ti amenajezi propria casa si sa fie cu cont...si nu am teme..nu vreau sa stau doar pe pc,mai vreau si altceva, si nici telefonul meu nu merge bine niste bancuri amuzante daca se poatecrying funda daca ma ajuta cineva, desi ma indoiesc crying Help me! e urgent.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cauta pe facebook jocuri.si incearca sa te imprietenesti cu lumea.sau pleaca la tara

| LTAA a răspuns:

Raspunzi pe TPU.

| angelana a răspuns:

Paii...eu stiu jocuri gen Lady Popular, este Stardoll-ul sau mai este si Fishao.

| Andreea812 a răspuns:

Buna. Ceva care am observat ca tine multe fete ocupate sunt paginile creeate pe facebook. Ai putea sa incerci. Sau. de asemenea. ai putea sa te apuci serios de invatat (e un lucru care chiar te-ar tine ocupata si ai si multe de castigat din asta). Sper ca te-am ajutat. Bafta. happy