| Cleorina a întrebat:

Bună TPU.Ce să faci in timpul liber?

5 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

Te uiti pe telefon la lucruri amuzante, te uiti la un film, faci curatenie prin casa, te plimbi pe-afara, iesi la shopping cu prietenii, gatesti ceva nou, faci DIY-uri pentru camera etc etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să citești, mergi la shopping (dacă ai buget), practici un sport, mergi la iarba verde. Dacă locuiești la curte găsești o grămadă de lucruri de făcut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-ti hobby-uri
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_hobbies

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Săte odihnești o zi dintr-o săptămân sa dormi bine de tot cum am dormit eu azi vreo 3 ore bune și mâine frumos la muncăhappy sa nu bei alcool sa nu consumi prosti droguri săte uiți la pono toată ziua este clar ca filmele pono îți distruge toată sănătatea 100000%%%%. Sa evitați cu orice preț și clipa și minut care îl aveți sa va uitați la frați proxenețiAdrewTate Și frasu. Nu va loați după toți psihopați care se cred alfa și chad că este jale rău de tot și grav rău de tot căci ei distruge sănătate oamenilor și îi face agresivi100000%%%%% proști10000%%%% după o sa fiți plini de ură și prostie în evitați bolnavi ăia doi proxenețitopGay. și pe lângă ei mai sunt destui ca ei psihopați care tot așa fac și ei influențează copii adolescenți chair și oamenii "maturi" cu Varste destul de mari și uite ca ajungă săi Facă bolnavi agresivi plini de frustrați bolnave sa se comporte ca niște gorile și plini de rahaturi.

| Anca018 a răspuns:

Poti sa faci o drumetie pe munte.
https://www.youtube.com/watch?v=rVqCBh8WCtU&t=1s