| cυρcαкє a întrebat:

Ce sa mai fac pe calculator? m-am plictisit...as vrea niste jocuri, site-uri...nu conteaza ce, numai sa nu ma mai plictisesc. Ofer vot+FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nevermindpeople a răspuns:

Si eu trec prin aceeasi perioada.
Well, jocuri:
Transformice. Un joc foarte fain doar ca trebuie sa inveti sa-l joci. Are si chat.
Extinction. Joc gen Transformice, doar ca mai ciudat.
IMVU. Chat 3D.
SAMP [San Andreas Multiplayer] E fain, chiar daca nu e chiar pentru fete happy
Lady Popular. Joc pentru fete.
Mall World. [pe facebook.] Cred ca numele zice tot.
Si site`uri. Iti poti face multe conturi pe alte site-uri.
Twitter. Cel mai tare [e mai fain ca Facebook.]
TPU. Care cred ca-l stii deja. Raspunde la intrebarile celorlalti si castiga fundite. happy
Cam atat. Nu mai am idei.; D
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejocuri.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti face un site sau blog foarte usor doua exemple blog si site http://rlsp11.blogspot.com si http://fanatikpool.yolasite.com si este gratis si foarte usor de facut, bafta

| unknown_9740 a răspuns:

Daca vrei neaparat jocuri te-as sfatui sa intri pe www.y8.com dar daca nu ai conturi pe facebook twitter sau myspace ai putea sa iti faci si garantat nu te vei mai plictisi;)