| Laavgemini a întrebat:

cei care cunoasteti Timisoara, imi puteti spune niste locuri faine pentru facut poze? Nu vreau in parcuri sau pe malul Begai unde merge toata lumea, de altfel nici in centru. Poate un loc cu o cladire parasita, sau o padure frumoasa, sau un loc de pe langa Timisoara, in apropiere. Dau funda, merci!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu vad de ce nu ai face in parc e asa frumos mai ales cel de langa primarie sau in centru

| Oana92 a răspuns:

Padure/peisaj ok gasesti in parcul din Buzias si in cel din Bazos.

Nu prea imi vin in minte cladiri parasite...Fosta Intreprindere de reparatii auto era o ruina, dar nu stiu daca a fost daramata sau nu intre timp (aproximativ prin Circumvalatiunii, langa Colegiul Henri Coanda).
Mai e si Turnul de Apa din zona Iosefin, dar nu stiu daca ai acces acolo...