| FinalFantasy a întrebat:

Cei care joaca metin2 tim imi puteti spune cum sa strang bani REPEDE pentru posedata aceea de lvl mare? Ma chinui de ceva vreme si nu stiu cum sa ii strang. Funda si vot.

4 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

1.O posedata praf de lvl 80(+0) costa intre 4kkk-7kkk
2.O posedata normala de lvl 90(+9) costa intre 9-15kkk
Metode sa faci bani:
-vinzi iteme
-te duci in Padurea Rosie(aceea e singura mapa in care strangi multi bani)
-o cumperi de pe net si nu te mai chinui atat deoarece sunt sanse de 30% sa faci atatia bani fara sa donezi...sansele sunt f mici

| shhhs a răspuns:

Salut,
uite aici 10 metode de facut bani:
http://continentalguard.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| shhhs a răspuns:

Salut,
1.Uite aici un ghid ce cuprinde 10 metode de facut bani pe Metin2.
http://orademetin.blogspot.ro/......tin-1.html
Bafta!

| CoDaTu098 a răspuns:

Salut pentru ati cumpara posedata pe tim tresa faci cum iti zic eu am 2 conturi de 98 cu 2 pose si un ninja de 86 full 6/7 tot cu pose eu am facut rost de pose in felul urmator :am facut lv 92 pentru ca pose +9 e mai ieftina prima data ia-o fara 6/7 costa in jur de 4kkk si apoi farmeaza v2a unde poti face pana si 5kkk pe zi daca esti istet succes