| Ovidiu_Mihai_1990 a întrebat:

Cine cunoaste va rog urmatoarea informatie : exista transport in comun in orasul Mangalia? Si daca da, cam ce rute exista!? Ma intereseaza daca am cum sa ajung de la gara pana la plaja, aproape de portul turistic!

Dau funda la cel mai precis si rapid raspuns!

3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Hm... din cate imi amintesc eu erau cateva microbuze dar erau full mereu, deci mai bine pe jos. De ce vrei sa mergi tocmai in Portul Turistic cand mai sunt plaje frumoase si curate si in Saturn, destul de aproape de gara, etc. Daca faci drumul asta o singura data si ai si bagaje, mai bine iei un taxi. Numai bine!

| Annabelle21 a răspuns:

Sunt dar sunt mereu pline si nu stiu daca merg pana la portul turistic. Banuiesc ca ai si bagaje cu tine. Iti recomand, daca chiar vrei sa mergi direct pe plaja de cum ajungi, du-te pe plaja de la Saturn. Serios, e langa gara si e foarte frumoasa. Apoi, dupa ce te cazezi etc, poti sa iesi intr-o plimbare pana la portul turistic ca nu e o distanta prea mare.

Sper ca te-am ajutat. Te pup.

| Dragos_Natalia_Bianca_1990 a răspuns:

Sunt taxiuri. Poti sa mergi cu ele. happy