| LiaYapp a întrebat:

Cred ca stiti situl WWW.DESENATORI.RO...Am si eu o intrebare, toate acele desene bune, care par foarte reale sunt facute cu mouse-ul sau exista o chestie care se adapteaza si poti sa desenezi la calculator. Imi puteti spune, daca exista, cum se numeste si de unde pot s-o iau...Ms.Funditza:X

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poti folosi mouse-ul sau daca vrei un ajutor mai mare cumpara un mouse pen http://www.emag.ro/......1100001101

2 răspunsuri:
| AlecsMeeeh a răspuns:

Cu mouse-ul,unii au talent de ramai cu gura cascata doar din exersat,privirea si examinarea obectelor in realitate,incercand sa reproduca alcel obiect pana la cel mai mic si neobservat detaliuwinking. Unii au un talent provenit din parinti, bunici, etc...dar toti trebuie sa aiba rabdare ca sa reuseasca sa creeze opere nemaivazutewinking.(oricum sunt efecte cu care faci umbre si alte minuni).

| Timmotey a răspuns:

Cu mouse-ul am desenat si eu sunt efectele speciale cu care faci umbre si alte tampenii