| Liesel a întrebat:

Cum pot sa scriu mai frumos? Adica am incercat orice. Am scris foarte mult si tot nu s-a schimbat. Am incercat sa scriu incet si parca arata mai rau. sad Ce sa fac ca sa scriu frumos si repede in acelasi timp? Funda!;(

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare om imparte. Daca scrii mult sau citesti, posibil, vei putea scrie mai frumos. Insa nu sunt sigur de asta, am colegi care invata foarte bine si pentru aia scriu mai urat ca mine.