| 23DiaDia a întrebat:

dau funda pentru cine imi poate raspunde corect la aceasta intrebare:) cum se numeste materialul acea lacre se pune pe spatele broselor de material si unde as putea gasi si eu de cumparat on-line? am o poza drept exemplu, in aceasta poza materialul e alb http://dianahandmadebijoux.files.wordpress.com/......tex til.jpg
va multumesc pentru ajutor.

1 răspuns:
| AdrianN3821 a răspuns:

Este o panza inbibata intr-un ulei, mama a lucrat acolo, nu se gaseste da' poti face tu daca ai pe cineva care stie sa lucreze in acest domeniu