| Ana268086547 a întrebat:

de unde pot sa cumpar un colier ca in jocurile foamei revolta (cu gaita zeflemitoare tinabdu-si aripile deschise) iar colierul sa fue din silicon (nu lant)? Un site ceva sau in Buzau unde as putea gasi? mersi

3 răspunsuri:
| Ana268086547 explică:

Pe tocmai.ro nu gasesc. Chestia e ca eu vreau unul ca asta m.ebay.com/itm/391074113741?nav=SEARCH dar nu m-as indura sa dau atat pe el avand in vedere ca la noi e maxim 35 de lei din câte am vazut dar nu gasesc cum imi place...

| stelian98 a răspuns:

Fa comanda de pe http://www.aliexpress.com/! Este foarte ieftin 1-2 Doloari!

| Florin_Catalin_1998_76Bq a răspuns:

Poti pe tocmai.ro