| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

Buna, TPU!
Diriga a făcut deja lista cu activități pentru saptamana altfel si ne-a întrebat ce am mai vrea noi sa facem ca sa fie lista completa. Dar nimeni din clasa nu are idei (am avut eu o idee dar nu au fost de acord).
Deci, voi ce activități îmi sugerați? Sa nu spuneți excursii pentru ca toată școală o sa facă asta si nu sunt 2000 de autocare.

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uite niste idei :
Mergeti toti la un film ( horror sau comedie )
Mergeti la o pizza.
Cel mai tare ar fi sa mergeti intr-o excursie, dar ai zis ca nu puteti.
Ati mai putea face o petrecere ceva, sau sa jucati niste jocuri, faceti ceva concursuri. Cam astea ati putea face. A da si ati mai putea merge la zoo. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi o sa facem un concurs de counter strike. Intrarea in concurs este 5 lei. Cel mare castiga, cele mai multe runde din 10-20 de jocuri castiga bani. Ce zici?

| мица a răspuns:

Sa mergeti in parca la zoo

| pianoplayer a răspuns:

Poate sa mergeti intr-un parc si sa va uitati la nori?

| yuko21 a răspuns:

Inrosirea si pictarea oulor de Paste, ceva din lut.......activitati practice sau daca e cazul un mic picnic in aer liberhappy

| Mariustefan a răspuns:

Ma, fratele meu, de ce nu va pune o ora, doua, poate trei pe zi, daca nu va plictisiti

cum sa va descurcati in viata, adica scoala ne invata totul absolut TOT dar a auitat un singur lucru mai esential decat TOATE cum sa va descurca-ti in lumea de zi cu zi hai sa-ti dau un exemplu: avem 10 lei o.k avem 10 lei cum facem sa avem 20 lei, poate 50 lei nu furand nu talharind alti oameni, facuti pe dreptate sau cum poate dintr-un aparat fota sa faci bani cinstiti si chiar frumosi (acuma nici eu nu stiu cum din 10 lei poti face 20 lei, dar merita incercat sa ii spune-ti dirigintei tale asta si te rog insista pe asta)