| VreauSaAjut2000 a întrebat:

Doua intrebari simple pentru voi; D
1. Cum sa ma bucur la maxim de weekend?
2. Unul dintre cele mai ciudate vise ale voastre
Funda!winking

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

1. Fa ce iti place, iesi cu prietenii, poate cu cortul, uita-te la filme, acum tu decizi...
2. Am avut multe vise ciudate, dar cel mai recent e cu un papagal care mananca cereale cu lapte si joaca poker. rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

1. Depinde cati ani ai si cum esti, daca esti destul de mare si petrecaret, du-te cu prietenii intr-o excursie ceva, ceva in genul filmului Roadtrip sau Hangover happy
Adica sa faci multe chestii intr-o zi, chestii nebunesti, astea o sa ti le amintesti.
2. Cu un dragon care ma alearga laughing.

| DivaCuFitze a răspuns:

Cred ca cel mai tare lucru ar fi sa te duci sa te duci la o petrecere sau sa iti gasesti o activitate karate desen etc. orice iti place ție..sa mergi intr-o excursie... sper ca te-am ajutat! ☺