| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU dupa cum stiti vine vacanta si vroiam sa va intreb ce as putea face in vacanta? Vreau sa profit din plin de eabig grin
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RoRoxana a răspuns:

Bunalove struck.Si eu abia astept vacantalove struck
Pai de exemplu poti merge cu prietenii la munte sau daca aveti vreun derdelus prin apropiere va puteti dalove struck. Poti merge la un suc sau la o prajitura cu parintii sau tot cu prietenii, poti da o party, poti vizita diferite muzee sau lucruri interesante din orasul tau, poti merge prin mall sau prin magazine love struck.Lasa-ti imaginatia sa zboare :X. Fa tot ce simti tu ca te face fericit!happy

Succes love struck

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ce sa faci in vacanta? Sa profiti din plin de ea! Fa tot ce ai fi vrut sa faci pana acum si nu ai reusit din cauza programului de scoala. Iti doresc distractie maxima!

| Ciprian a răspuns:

Sa te distrezi. Ce altceva poti face? Profita de faptul ca avem o saptamana libera!

| Madalin_2046 a răspuns:

Indragosteste-te silly

| Frozen_5177 a răspuns:

Daca ai bunici la tara, poti sa mergi sa ii vizitezi pentru o zi sau cine stie... poate iti va placea si vei ramane mai mult si vei respira un aer mai curat.eu merg in fiecare vacanta la bunicii meibig grin