| FluturasulVesel a întrebat:

E rusine daca la 11-13 ani te mai joci cu papusile? Eu urmaresc o fata pe Youtube se numeste Its Faty si are 14 ani si posteaza video cu lucruri pentru papusi! E o rusine sa te mai joci cu papusile sau cu jucariile? Scz pentru categorie daca e gresita!

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

La varsta asta e ok sa te joci cu jucariile.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te poti juca cu papusi pana la 20 de ani, sunt unele firi mai copilaroase. Varsta ta e exact pentru papusi, cei care sar / pasesc ( stiu ca intra corectorul automat si imi strica cuvantul ) peste copilarie au numai de pierdut, nu se mai intoarce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-papusile/

Răspuns utilizator avertizat
| HarleyQuinn a răspuns:

Nu, e perfect normal.

| FluturasulVesel explică:

Deci e mai bine sa te joci cu pausile decat sa te gandesti la *** si sa te uiti la filme xxx?

| f0xsnip3r a răspuns:

Daca tie iti place, joaca-te nu asculta la altcineva daca spune"Vai e rusine să te joci cu papusile "fa ce crezi tu si nu asculta de altcineva! (-parerea mea-)

| Andreea004 a răspuns:

Nuu, doamne ferește. Fiecare se dezvolta în felul lui, tu nu trebuie sa fii ca alții, trebuie sa fii speciala, sa fii tu. Și sa nu asculți niciodată cuvintele răutăcioase pe care le spun alții la adresa ta, crede mă, vei avea multe de pierdut :*