| Trandafirii a întrebat:

TPU eu sunt din barlad si voi merge la Bucuresti de pe 29 pana pe 1 decembrie pentru ca va fi o vacanta in familie, si dati-mi niste hoteluri in Otopeni! dar nu dati linkuri, doar spuneti!

Răspuns Câştigător
| Daniel2836 a răspuns:

Hotel Otopeni are 3 *** si este situat la un kilometru de Aeroportul International Henry Koanda in Otopeni si este chiar langa watherpark Bucuresti. Denisa Hotel are 3 *** si este numai la 5 minute de Aeroportul International Henry Koanda. Aces hotel detine un bar un restaurant si o pizzerie.
Sper ca te-am ajutat.
VACANTA PLACUTA!
Funda?

| Daniel2836 a răspuns (pentru Daniel2836):

Ambele hoteluri sunt in Otopeni.

| Trandafirii explică (pentru Daniel2836):

Da funda dar te rog sa apesi pe numele meu miereeeeeeeeeeeeeeeeeeeee si apoi sa raspunzi la o intrebare publicata de mine despre surorile amalia si andra ok?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://www.booking.com/searchresults.en-gb.html?aid=303948; label=city-otopeni-8cSLWyE7slCULkHkwK8LmwS8397237501%3Apl%3Ata%3Ap115%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg; sid=42d937b5ef2c447015a83fdf31c5512a; dcid=4; city=-1165889; hyb_red=1; redirected_from_city=1; src=city&