| Trandafirii a întrebat:

eu sunt din barlad si vom pleaca impreuna cu parintii si sora mea la Bucuresti de pe 29 pana pe 1 decembrie la Bucuresti, ca pe 1 avem liber, si vom dormi la hotel, in fine si pe drum spre Bucuresti vom opri de 2-3 ori pe benzinarii la la baie si acolo mereu vad cate un catel si ii dau de mancare boabe din alea pentru catei, si asa voi face si dus si intors, le dau mancare! e bine ce fac? exprimati-va parerea complet, funda!

Răspuns Câştigător
| tacitacitaci a răspuns:

De ce nu ar fi bine?
Felicitari pentru initativa.
Totusi, ar trebui sa ai grija caci unii caini pot deveni agresivi. Eventual le pui de mancare in alta parte de unde sunt ei si dupa pleci de acolo.

| Trandafirii explică (pentru tacitacitaci):

Multumesc, dar acolo ploua cam rar, de unde beau apa?

| tacitacitaci a răspuns (pentru Trandafirii):

Tu sau cateii? laughing
Banuiesc ca te referi la catei. Gasesc ei ceva. Daca n-ar gasi, atunci sigur nu i-ai mai vedea acolo. E in instinctul lor sa-si gaseasca de mancare si de baut.