| Trandafirii a întrebat:

faceti-mi un program de petrecere in pijamele, care va fi de vineri pana duminica! un program de la orela ore, eu am 11 ani, sora mea 9 ani, verisoara noastra 7 ani!

3 răspunsuri:
| emmaemilia a răspuns:

Filme ex:A Little Princess; My Girl; October Sky; Dolphin Tale; Oliver Twist; to do the list(la asta o sa razi f.f. mult) sau daca preferi horror:annabelle; carrie; the ring; Day of the Dead
karaoke ex piese:John Legend "All Of Me"; Enrique Iglesias - Bailando;
Adele - Someone Like You; Sanna Nielsen - "Undo"; Miley Cyrus - Wrecking Ball;"Let it Go"; Mariah Carey-All I want for Christmas is you;
vorbiti despre diverse

| ralucuta29 a răspuns:

La ce ora incepe petrecere?
acest program la-i putea face in functie de ora la care incepe.

| Trandafirii explică (pentru ralucuta29):

Incepe intr-o vineri la ora 12:00 dupa-amiaza si se termina duminica la ora 12:00 dupa-amiaza!