| Chuxiiiiiiiii a întrebat:

Buna TPU.happy Ieri cand am intrat pe google, s-a intepat calculatorul si i-am dat un restart.Cand sa intru iar, imi dadea eroare.(am opera).Am intrat pe internet explorer, am instalat iar opera, toate bune si frumoase.Azi, cand am intrat ..imi aparea la opera 11.64.560, am inchis opera si dupa 10 minute iar am deschis si iar nu mergea.Am instalat din nou si acum imi apare 11.64. 1345. Ce se intampla?puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Menu opera/setari/preferinte/general/pornire, setezi "pornire cu pagina de acasa", la "pagina de acasa" scrii http://www.google.ro/ok

| Andrei07565486 a răspuns:

Ai antivirus? nu? instaleaza unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai instala google opera ci google chrome, este mai bun chrome.Instaleaza un antivirus Avira.Cine stie ce are google opera.Sigur are virusi

| frikk a răspuns:

Instaleazati Mozilla.succeswinking