| AdolfHitler1889 a întrebat:

Imi explica si mie cineva ce e "The Russian sleep experiment"? Am auzit mai multe variante de la prieteni si pe Google mi-a dat doar imagini de groaza...

Răspuns Câştigător
| BlacK_8915 a răspuns:

Http://hohotederas.com/......ncredibil/

Aici afli mai multe..Cred ca era o metoda de tortura(experiment) in razboiul mondial a 2 cu prizonieri de razboi!

Multa bafta, PACE!
Heil Hitler!

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Da, chiar a fost un experiment de groaza laughing
Creasera rusii un gaz impotriva somnului, si au bagat mai multi oameni intr-o camera si i-au gazat cu acel gaz. Acestia nu au mai putut sa doarma, nu simteau nevoia. Primele cateva zile au fost in regula dar dupa o saptamana sau nu mai stiu exact cat timp, din cauza nesomnului acei oameni au innebunit. In afara de dependenta pentru gaz, au aparut mai multe simptome. Dupa un timp au inceput sa se manance intre ei, nu mai simteau durerea, si stateau cu carnea atarnata pe ei pur si simplu. In final au murit. Cam atat stiu eu.