| Askkk a întrebat:

Imi puteti spune si mie un Metin2Ro {PRIVAT} gen Cum a Fost Hiroko?
Era fain dar l-au inchis. nu stiu de ce sau daca inca mai este hiroko sa imi spuneti dar cum ziceam. Vreau un Metin Stil Hiroko Unde sa Votezi Pentru Coins Si De Coins Sa Iti Iei Itm Etc.
Sa nu cresti Greu Dar nici Foarte repede. Sa poti face set-uri etc. Dar sa fie fainutz sau nu neaparat stil hiroko dar sa fie fain sa poti face set-uri anti war, sura, ninja, saman etc...

Va multumestc TPU! Funda la cel mai bun raspuns!
ResPecTe|e MeLe!

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Metin 2 Earth ( cel mai bun pe care il stiu )
Metin 2 NR ( New Revolution )
Metin2 Hammer.
Metin2 United.

1 răspuns: