| anonim_4396 a întrebat:

In curand o sa fie ziua mamei si as vrea sa-i trimit cadoul la serviciul ei - pentru a o surprinde la maxim - dar nu stiu ce sa-i iau. Aveti voi niste idei? Face 48 de ani si avem casa plina de decoratiuni si albume foto, deci acestea ies din discutie. FUNDA

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Un buchet mare de flori trimis prin curier, cu un bilet semnat, e suficient daca il trimiti la serviciu. Mai mult, chiar sunt indicate florile acolo, pentru a le vedea toata lumea. Ce e in pachet, nu se vede.

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Uite aici un site de unde poti alege produse ce se preteaza a fi oferite cadou. si au preturi bune. http://bijuterii-accesorii.com

| Bieee a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o felicitare in care sa-i scrii niste urari si tot ceea ce simti pentru ea, cu un buchet mare de flori(florile ei preferate) si o cutie de bomboane de ciocolata.