| danielahopes a întrebat:

Intrebare pentru cei cu talent la editat poze. happy Am vazut unele poze ale prietenilor etc., editate cu ochii si toate cele. Si nu stiu ce progrme sa mai folosesc si eu, m-ar itneresa niste programe pentru schimbarea ochilor, luminii, etc. si ceva explicatiid aca aveti ceva ponturi sa-mi dati. :d Eu editez pe taaz, pixlr, photoscape, pickmneky, dar stiu ca sunt site-uri si mai bune decat acestea....De exemplu taaz schimba culoare ochilor dar nu-i asa de genial..Deci ma puteti ajuta?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Photoshop CS3 extended. Este cel pe care eu l-am folosit si am fost foarte multumit de el.
Poti face o gramada de lucruri, de exemplu sa pui ninsoare intr-o poza, sa schimbi culoarea hainelor, ochilor, parului, etc.

| danielahopes explică (pentru ogreaxel):

Si imi poti da un link ceva de un il pot downloanda gratuit si fara sa iau virusii? :d happy

| ogreaxel a răspuns (pentru danielahopes):

Eu l-am luat pe al meu de pe FL, daca ai cont iti pot da link-ul.