| Ioan_Gheonea_1976 a întrebat:

Buna TPU!
Intrebarea mea este: Cum imi fac pagina de Facebook?
Funda!

5 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Trebuie sa completati acel formular pe care vi l arata atunci cand deschideti pagina de facebook
vă va cere mailul si anumite date personale. nume prenume, data nasterii.

| Andreea555012 a răspuns:

Undeva jos sub mesaje poze etc trebuie sa scrie dacă nu caută o pagina si in dreapta sus puțin mai încolo de poza de coperta scrie crează o pagina

| DomnulFantastic a răspuns:

Intra aici: https://www.facebook.com/pages/create alege categoria si gata

| cristhine022 a răspuns:

Stai un pic tu vrei pagina de facebok adica sa stai pe ea sau tu vrei pegine pe facebook e cu tot altceva