| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Ma gandeam ca inainte sa postez primul videoclip ca vlogger ma gandeam sa-mi fac o pagina pentru ca poate intre timp imi cumpar o camera cine stie... e o idee ok?
funda

2 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Eu zic mai intai sa iti faci pagina si după să pui un video, plus o camera o poti cumpara cat de repede ai disponibilitatea de a o face, mult succes sa ai!

| Exaizo a răspuns:

Daca o sa mesteci guma in primul videoclip, da. Iar daca vei face asta, sa imi dai si mie link laughing