| αʟεх a întrebat:

Buna TPU`. happy Ma puteti ajuta cu o descriere subiectiva a orasului Baia Mare. ce as putea sa spun despre el? Imi spuneti cateva lucruri? Multumesc :*

Funda happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi pe site-ul oficial si pe ro.wikipedia.org. Numai bine!

| MascululAlphasiBeta a răspuns:

Pentru mine baia mare este,unul dintre cele mai ok locuri. in acest loc poti avea intimitatea si linistea necesara oricarui adolescent. dpdv al mirosurilor, nu este chiar cel mai ok loc pentru a traii, dar te poti invata cu orice.sa continui descrierea as insemna sa mint fara sa-ti spun ca sunt pe tron acum,tronul din baia mare. in principiu,este un loc cu obiecte lucitoare,peretii pavati cu niste dale albe, lucitoare si ele. sper ca te-am ajutat. Funda! (ups, si cuvantul asta se potriveste cu baia mea mare)