| ErrChan a întrebat:

Buna TPU.Nu mai stiu la ce anime-uri sa ma uit.Imi dati niste sugestii?
P.S:Inafara de Naruto,Fairy Tail,Vampire Knight, D.N Angel etc.
Si as vrea mai multe gen magie dar nu prea gasesc

4 răspunsuri:
| AstaDePeTPU a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... Incearca si tu SAO(sword art online).
Are doar 2 sezoane si ambele sezoane impreuna nici nu atin 50 de episoade.
Dar se merita sa te uiti in ciuda faptului ca are un nr. mic de episoadehee hee.

| AndrewRippedbyLife a răspuns:

Dar ce au Naruto Fairy Tail Bleach si restul' sunt toate super misto si merita fiecare secunda petrecuta in fata monitorului

| ErrChan explică (pentru AndrewRippedbyLife):

Stiu dar am spus asta pentru ca le-am vazut deja si sa nu le mai scrieti inca odata. Si stiu ca sunt super