| ana654 a întrebat:

Nu stiu unde sa imi fac majoratul si as vrea sa stiu localuri in Constanta ieftinie de inchiriat si pretul. funda

5 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

La club smug

| ana654 explică (pentru MotanAndrei):

Este mai iestin decat la resturant? fara mancare banuiesc

| MotanAndrei a răspuns (pentru ana654):

Da e mai ieftin, decat la restaurant. La restaurant trebuie sa inchiriezi din timp, pe langa chirie te v-a costa meniul, tortul, bauturile si dj'ul. La club, vorbesti cu patronu, cumperi tortu, etc mai ieftin decat la restaurant.

| ana654 explică (pentru MotanAndrei):

Ok,am inteles dar eu as vrea un majorat mic si cluburile mi se par destul de mari happy

| MotanAndrei a răspuns (pentru ana654):

La strand, cea mai buna idee si racoritoare.