| Ralucaaa6 a întrebat:

Buna TPU happy! O intrebare simpla la care o sa dau funda: Cand incepem scoala? laughing
Vreau ziua si luna... big grin

Răspuns Câştigător
| MadalinaDaiana a răspuns:

10 Septembrie!:*

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Anul scolar 2012-2013 are 36 de saptamâni de cursuri, însumând 178 de zile lucratoare.
Cursurile vor începe luni, 10 septembrie 2012 si se vor încheia vineri, 21 iunie 2013.
Mai multe detalii aici:
http://www.scoala-sfmaria.ro/scoalaPrimara/StructuraAnScolar.php
Bafta!

| Devyd a răspuns (pentru neluL):

Mda 10 sept, 15 sept era acum cativa ani.

| positivity a răspuns:

10 septembrie 2012.

| Incarcare a răspuns:

Scoala din acest an incepe pe data de 1O septembrie. Aceasta data fiind in a doua saptamana a lunii Septembrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe septembrie 10 2012

| YONTU a răspuns:

Salut! happy
Scoala incepe pe 10 septembrie 2012!

| alealexuta a răspuns:

Bunda draga mea, scoala incepe pe 10SEPTEMBRIE2012 esti o scumpa sper ca te-am ajutat FUNDA?

| Ralucaaa6 explică:

Poate ca nu intelegeti de ce MadalinaDaiana a luat funde, dar eu am specificat clar: "Vreau ziua si luna" si ea doar atat mi-a spus kiss

| Devyd a răspuns:

15 septembrie, din cate stiu eu