Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2757077intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
18 Sep
SATI 271.795AFISARI
142.744VIZITE
128.153V. UNICI
5 Aprilie 2012
Alexutzaaaaaaaaaa intreaba:

Buna TPU:o3:o3... vreau si eu niste statusuri pentru niste fete care chiar sunt proaste rawwww! x-(se cred ele perfecte, dar sunt niste curvee:-j:-j

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    6 Aprilie 2012 13:36
    xChocoLat3 a răspuns:

Mdaa... cunosc si eu cateva din astea oh go on MA calca pe nervi da nah... Ce sa le faci oh go on. poftim niste status :* :

Nu`mi pasa ce zice lumea chatterbox Stiu ca sunt doar barfe :-J Inventate de niste tarfewinking

Ok, am inteles ideea, nu ma placi :-J
    Dar, obisnuieste'te cu gandu' ca n'ai ce sa'mi faciwinking!

Tu, o să te duci dracu!
    Tu bei, tu tragi, tu bagi tu nu le laşi!
    Tu vii, tu pleci, te-ntorci
    Tu nu spui nu whistling

Ai bani, maşina si ţoale de firma Dar ce folosoh go on, Te fac oricum, dintr`o privire eşti pe jos!winking

Eşti libeeer să ai opiniihee hee
    Liber să ignori ce zic toţi cretinii oh go on

Dacă te-am speriat, indepărtează`te de microfon Du`te la tv că începe alt episod din pokemon! oh go on

Zdreanţa`I zdreanţă! oh go on

Ţi-am văzut mersu, parcă mergeai pe covru roşu :-J Plină de figure c`ai coborât din BMW`u lu` moşu chatterbox.

Eşti o zdreanţă şi înntotdeauna vei fi! devil

N`o sa inteleg niciodata fraierele care se cred perfecte oh go on Dar tot ce au sunt doar defectewinking

• 3 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 2 Iunie 2012 22:02
    MariaEllena a răspuns:
    Pareti frumoase, aproape culte...atat de proaste si din ce in ce mai multe laughing
    14 Iulie 2012 23:55
    thefighter1 a răspuns (pentru MariaEllena):
    In frunte cu tine
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 5 Aprilie 2012 23:01
    NyckoletaKauelyta a răspuns:
    Fraiero...esti prea papusa chiar sh fara toc sau fusta...
    Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste!
    Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
    am un sufleT de copil ce refuza sa creasCa. mi`e egal cu 0 tot ce zice lumea asta proasta`!
    defectelemeLe sunt calitatile tale"
    Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea "
    Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire…."
    Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie... Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele... Invidia ta imi hraneste orgoliul.