| Trandafirii a întrebat:

organizez o petrecere in pinamale cu sora mea 9 ani, si verisoara noastra 7 ani, eu am 11 ani, si faceti mi un program complet, ex: de la ce ora pana la ce ora va fi petrecerea, a si vom dormi impreuna toate trei 1 noapte, si faceti mi program si cand e masa pana la cat, jocuri de la cat la cat, etc. dar sa fie complet, cine raspunde corect la intrebarea mea primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Gherghe_Roxana_1994 a răspuns:

22:00 pana la 00:30 sa fie petrecerea.
Prima masa : pe la 22:10 pana la 22:20
A doua masa : pe la 23:30 pana la 23:40
Si ultima : pe la 00:00 pana 00:10
Jocurile

De la 22:00 pana la 23:55

| Trandafirii explică (pentru Gherghe_Roxana_1994):

Petrecerea tine cam putin, daca dar ca mi ai facut program iti dau funda

1 răspuns: