| ShoriceL43 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste replici amuzante si cu jigniri?laughing
multumesc!
Funda pentrucele mai multe si cele mai amuzantelaughing
:*:*

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Doamne fă-mă pasăre să ma pot căca pe toţi!
- La muţi ani celor cu nume de buruieni!
-Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare
Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?
Ce parere ai despre specia mea umana?
Maicata a avut copii care au trait?
Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?
Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?
Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii
Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant
Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?
Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul
Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol
Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier
Esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla.
Uite 1000 de lei. Suna-ti toti prietenii si sa imi dai restul'
Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea
As fi putut fi tatal tau, dar tiganul din fata mea a avut marunt, iar eu nu.
Salut! Eu sunt un om, da tu ce naiba ce esti?
Nu stiu sigur ce esti, dar sunt sigur ca toata lumea va fi de acord cu mine ca esti urat
Nu stiu cDe obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot
Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor
Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?
Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit
Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!
Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi
Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine
Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el
Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine
Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata
Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune
Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?
Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici
Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?
Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare
Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

Niciodata sa te lupti cu un porc. O sa te murdaresti, iar porcului o sa ii placa
Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni
Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi
A-si vrea sa vad si eu lucrurile din punctul tau de vedere, dar nu pot sa imi intorc duc capul pana la fundul meu
Un om cu Iq-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid
Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura.
Amin!

10 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Batute-ar canceru` in cap cu furca. laughing

| PamPamPaaaam a răspuns:

Esti atat de prost incat te impiedici si de firul de la telefonul mobil rolling on the floor).

| Catecrs a răspuns:

Băi păduchiosule >big grin

| mmariusd a răspuns:

Ba iar te-ai imbatat cu apa calda? laughing

| NeSsA_4925 a răspuns:

Poti sa spui Hey, vezi ca ti-a cazut ceva jos si cand se uita ii spui demnitateatongue

| Mittens a răspuns:

Încearcă pe www.crocodilul.ro, dar cele mai bune replici sunt cele care îți vin pe moment. Îți trebuie doar puțină imaginație. nu are niciun rost dacă le înveți pe mecanic.

| ZappaLicci a răspuns:

Buna uite batting eyelashes
♥ `Îмi vine să râd,:] aм iмpresia că es†i` †âмpi†`!`Ce мor†ii †ăi ``†i-aм ƒăcu†`te-am CUCERIT?="` să nu dorмi linis†i†?:]]` :╳

[ti-ai petrecut toata viata pe la toti prin dormitoare.
te credeam prietena.dar esti doar o profitoare .]

[acum nu imi mai pasa,totul a trecut
da`tzi foc fraiero.de tine nu vreau sa mai aud]
[ te-ai dat bine pe langa mine.
doar ai profitat
am avut incredere in tine
dar foarte repede m`ai tradat]

"●Tsinn` langa mine ;* dOar` pe ;;] cinee ` iubesSc ;;x .De restuu` talk to the hand; d0arr` mah :] fOlOsesC` ;>` !●"

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

Te doare inima cand te uiti la poza mea,fraiere,asa ca ai grija de nasoala ta,DA?straight face.Te pupa amica ta :*:*.

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator . Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are Pretentsii`, Are Intentsii` bUne. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion ;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi ,imi dai importanta…cand ma copiezi,imi dai valoare…orice ai face pe mine nO ma doare

Nu-ti face griji pentru oamenii din trecutul tau...Exista un motiv pentru care nu sunt si-n prezentul tau!

Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita .

O sa ma iubesti intotdeauna , indiferent de ce o sa faci si cu cine vei fii

Trebuie sa`mi pese mai mult d mine . Cateodata sa faci rau , aduce bine !

Nu-mi purta de grija o duc bine , chiar foarte bine !

Nu`mi lipseste nimic in viata asta,deci nu mai cedez pentru' nimeni.Nu las de la mine decat atunci cand stiu ca o sa'mi fie mie bine

Niciodata pentru mine nu conteaza vorbele niciodata n`am pus banii mai presus de caracter. Am avut mereu orgoliu si mereu voi fi fa fel

Nu o sa uit ceea ce sunt , o sa ajung ceea ce visez , o sa iubesc ce`mi place , o sa uit ceea ce ma doare Si nu o sa iert ceea ce mi se greseste !

mi-aduc aminte cand ma strangeai in brate , ochii iti lacrimau , imi dadeai sperante, mi-ai dat incredere in mine ,sa fie bine, m`ai ocrotit mereu , voi tine minte

Nu te grabi a te imprieteni cu cineva. Dar daca te-ai imprietenit, cauta sa-i ramai credincios

`incerc sa ma prefac ca sunt o dura cand viata imi da o alta lovitura.

N-am sa uit de unde am plecat si sigur n-am sa uit cine m-a tradat!

In inima mea e loc pentru fiecare, dar niciodata in parti egale ! Si mereu pe primul loc, va sta respectul reciproc !

As vrea ca peste 2,3 ani sa imi apari in cale, Si sa imi soptesti:"AVEAI DREPTATE ATUNCI CU VORBELE ALEA ALE TALE!"

As vrea sa nu imi porti pica, caci oricine cade se ridica.

Noi: 2 nebuni ce n.am stiut sa ne intelegem Lumea: un sanatoriu din care nu stim ce sa alegem.

A plouat cam mult,sunt uda leoarca.trebuie sa ma schimb. Iar tu ?! tu te-ai schimbat destul.

Imi doream sa fiu de ziua ta aproape,cine stie Poate chiar sa-ti iau cadoul care sa-ti placa si tie.
Sunt bolnava grav,priveste-n mine praful asta fin. Sunt satula,s.arunci in mine nervii tai,sa ne jignim. Am uitat care cuvinte fine trebuie' sa le spun... Si ura ta magnifica e tot ce am in minte acum.

Pot sa n'am nimic tot o sa'mi ajunga!

"Povesteste-ma ca pe un sfarsit prea tarziu inceput .

Joc acelasi rol, in acelasi decorAm o mie de voci in cap, in cor, nu stiu ce vor Din speranta ca-n distanta o sa apari ca un sol O sa las un scaun gol, lumina aprinsa pe hol

Sampaniee Sa torni pe tine si nu mirosi a parfum Ci a bauturi finee.

Si-astept la fel ca toti sa apara raza de SOARE !

Nu te gandi sa cauti ceva mai bun cand ai langa tine ceva MAGIC !

Nu ofer mai mult decat primesc . Ce e al meu ,e al meu. Ce e al tau, cu siguranta il am deja
Si realizez ca pot. Sa uit tot. Ca si cum n`ar fi existat deloc :d Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum Poate am pierdut ce`aveam pentrualtceva mai bun !

Prieten este cel cu care imparti amintirile de ieri si bucuriile de azi

Lasa persoana pe care o iubesti sa plece ! Daca se va intoarce , i`a pasat d tine intotdeauna daca nu , nu i`a pasat niciodata !

Ai facut lucruri pe care acum le regreti Daca nu inveti din greseli o sa le repeti !

Zambeste iar si priveste putin . Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin.

Stinge luminile, sa mergem la risc Admirand peisajul nocturn, fals si trist ce vis.

Nu uita ca lumea vorbeste aiurea, e rea. Incearca sa treci peste ea

Crezi ca-mi pasa ce crezi ? Oricum nu te respect ai un ambalaj misto, dar continutul e infect

Am sa-ti iau inapoi tot ce ti-am dat cu mana mea. C` ***...Prietenul sa merite,apoi sa vrea!

Nu ma tine minte,uita ca am stat vreodata de vorba Arunca pozele cu mine sa nu-ti fie dor,ba

Chiar si fara cluburi petrecem momente inedite. Nu ne distram in cluburi cum ne distram pe strada, CAND IMPARTSIM ACEEASI BERE smug si aceeasi tsgra

DeSii` pAr cuminTe` imi place` indeCentt` ! cA Eva Kentt` . n`am niCiun Sentimentt`!

.`Cand` Mada` intra`n pAro0senii Se pUne` Pe Ea` o0 Lumina` . iSi caUta ViCtimaa`.` o0 facE ca Si o0` feLina!

|| MäDü` nU uiTa . si iarTa greUhappy ... SenTimenTeLe nu Se sterG rapiD din SufletuL meu!

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

Itzi spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

Sa ai grija cum t p0rtsi cu mnee` daca` mai vrei s` tsin la tnee`! K snt prea dulcee` cum m` p0rt cu tnee`, n`am aere ca si tnee`laughing

Heyyy`, strange`ma in bratsee`! Dak` vrei s` intselegi ce e`n inima mea t r0g nuu` mai plecaa`batting eyelashes

0 sa`mi intselegi pr0blemele la timpuu` p0trivit!happy

Imi pare rauu`, dar n`am pretz! T simtsi pr0prietaruu` me0, snt mai mult decat atat! Crezi ca snt un tr0feuu` si chiar daca` ar fi asa esti departe d premiuu`!winking

N`ai curaj s` ma lasi, s` traiesti fara mnee`! K nuu` p0tsi s` respiri, atunci cand e0 nuu` snt langa tnee`! love struck

M`am schimbat si p0t visa acum ! Nuu` mai vreauu` s` cer, v0i 0btsinee` 0riqm !smug

Sh nuu`mi pasa d nimic! Imi traiesk viatsa dup` bunul meu plakwinking

Frumusetsea se deduce ink` d la primuu` zambet, d la prima privire d la primuu` cuvant.

Mi`e d0r s` te privesk fara s` spun nimic . Mi`e d0r s` numar secundele un pic cate`un pichappy

Tuu` esti jumatatea care mie`mi lipsea si-ai umplut d0ruu` din inima mea tongue

Nuu` mai visa frum0s, realitatea este recewinking

Ne este d` ajuns acest sentiment ascuns, n tsine unitsi pe amand0i si sntem d0ar n0i tongue

De atat barfa m`am int0xicat, dar s` stii` ca 0muu` nebarfit e 0m ratatwinking

Lupta pentrucne t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!big grin

E0 nuu` cred in tacere, nuu` vreauu` s` taci!happy

Secretuu` este s` risti, s` te simtsi binee` si s` castigi !batting eyelashes

În jocul asta nu îmi e frica...sunt amanta , iubita si amica . poate lumea crede ca sunt sora ta mai mica , fara sa stie ca eu pentru tine sunt unica.

Traiesc intr-o Lume Perfecta. Fiecare Produs are`o Eticheta.•

?Sa fii capabil sa vezi realitatea.este un mare dar. ?

xD | invidia dOare =). sunt prea tare b-) ! |
#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] . =X

.Oricine are dreptul sa fie prost , dar unii abuzeaza de acest privilegiu` ! =]

.N`am nevoie de diamantele tale Ca sa stralucesc ;X

.•[O fata de [PRINTESA] !
Un corp [INDECENT] !
Si un stilou`.
Sa ma induci în [TESTAMENT]!•

.FrumusetSea nu` se maSoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

.•Nu arunc cuvinte inainte ;]
Ca lucruri ce se simt :]
Nu` se spun prin cuvinte`!•

.•Profiita de fiecare clipa` =]
Ca`n fiecare paradis =X
Exista cate`o ispita =P•

•te`ai satuRat Sa'ti pui viata Ca o întrebaRe.
tine CapuL SuS, ChiaR daCa dOARe taRe.• .

•De obicei,ii citesc rapid.
Pe cei care`mi Zambesc
Sh` de fapt nu ma inghit ;]•

Ptr. totdeauna el va ramane [VIATA] mea
Voi da totu` , si` daca e sa cad .
Ma voi ridica ! ]

.Decat sa le dau satisfactie .
Celor ce vor sa ma vada cazand !
Mai bine. ma daram singura ;]
Sh`o sa cad razand ! =]

. Ink` 0 data, iar si din n0uu`, t` fac high cand tuu` t` simtsi l0w

Cand ai bani t0tSi` sunt
"to family".

Aduti aminte cand spuneai '' Nu voi fuma . voi fi cuminte '' . Te apasa acum constiinta care inca te mai minTe . . Sh nu`i nimeni langa tine kRe sa te alinTe .

Oare . Fara ea ai fii la fel ? Da 0are . Fara ea te`ai simtzi altfel ? Caci daca e departe , nu te mai simtzi intreg . Spui : " Pune`0 intr`0 mie de fete ca t0t pe ea 0 aleg.

Aud vorbe parsive despre Mine . Si continua barfa ! Da` cand ajunge la Mine barfa ;-x Isi cere skuze t_a_r_f_a.=]

Xx . [[`tsi-ai Luat`o in cap`.
Ce`pacat`! .
Acum`esti mai de cacaTh`. ! winking
. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]

• … pentru fanii mei un simplu Te-am pupat si la revedere!

;x .plang ?n hohot? d? ras . day ?v?ryday . auz? b?y.[ !? ]. h?y ! 't?`n mort? t?[laughing]. ;x

?•°Iubesc?•°

Îti aduci amitne de ea ?! .Cât de bine împreuna va statea.Lumea va invidia.Luna ,si ea va admira.Ati uitat de tot acum.Si fiecare`i pe alt drum!

Mi`e dor sa te strâng în brate,sa te sarut.Mi`e dor sa îmi vorbesti ,mi e dor sa te ascult!love struck

.`aTaTeA` mOtive mi-ai dAt` sA Te lAsS` ! cAnd lAcrimi AmAre imi curgeAu Pe` ObrAz` . E vinA tA` . ca mi-am pierduT incredereA` !"

|| v-am treZit atenTziia` . sau inCa` nu vaTzi veniT in fire` . .` cOntinuatZi` sa Fitzi Fraierii` .PenTruu` cA o0` faceti bine`
Ba`! Ma vezi? /// Te cred ///Ma crezi`? Te`aud ""M`a sculti?""Te vad """Esti praf
;x .● ||♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` :* pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` → Te`ø fåcut ` asα pe®øst ` :*
Sper ca iti plac

| RMM a răspuns:

Esti ata de urat ca ingerul tau pazitor doarme in camera cealalalta

| Hlistei_Petrică_1999 a răspuns:

Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?