| RazvyBoss98 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? Intrebarea mea ar fi aceasta: Ce sa-mi cumpar BMX sau iPod Touch Generatia 4?

8 răspunsuri:
| andrei8 a răspuns:

In BMX trebuie sa investesti multi bani dar este foarte buna investitia inveti sa mergi pe BMX si dupa aceea o sa iti placa la nebunie, dar cu IPod-ul ai o senzatie foarte placuta cu acel touch este si cel mai nou IPod, dar parerea mea este sa iti iei un IPod Touch Generatia 4 sau un Iphone 4s sau un Ipad.Eu mi-am luat de o saptamana. un Ipad 2 3g WIFI si este cel mai tare, merge mai bine decat un calculator nou nout. Funda?

| xandersx a răspuns:

Depinde ce vrei cu adevarat, daca esti fan al sporturilor extreme cumpara BMX dar daca nu esti cumpara ipod tu alegi

| edy79 a răspuns:

Iati mai intai BMX, inveti sa faci trucuri pe bani, si cu bani staransi iti iei un iPod.

Răspuns utilizator avertizat
| Quanah a răspuns:

In BMX, trebuie sa investesti bani. Daca vrei sa ai unul calumea. Dai mai mult pe investitia in el, decat pe un iPod laughing Votez iPod xd

| izabela1234 a răspuns:

Ipod este bun

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu zic sa-ti iei un iPod Touch Generatia 4.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi un iPod