| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati categoria, dar e mai accesata. Mie imi place sa citesc carti. Vara trecuta am inceput sa citesc Ciresarii ( toate volumele, in ordine ) iar acum mai am jumatate din ultimul volum. Faza e ca m-am plictisit de cartea asta. O alta carte cred ca mi-ar readuce interesul pentru lectura. Sa o continui pe asta sau sa incep alta? Nu vreau sa las lucurile neterminate, dar nici sa citesc de sila. Stiu ca decizia imi apartine, dar vreau sa aud si parerile voastre. La minim 3 raspunsuri dau funda.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intrebarea ti-am mutat-o eu la -> Timp liber...ca sa nu te mai scuzi.

| neutrino a răspuns:

Cine crezi ca are nevoie de fundele tale? Termina ce ai inceput!