| Crissssssss a întrebat:

TPU si buna prieteni dupa cum bine stitii astazi este 1 aprilie ziua pacalelilor si as vrea si eu niste farse pe care le pot face prietenilor, colegelor, parintilor etc. etc. P. S cei care raspund astazi primesc funda

7 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Uite aici o multime de farse in diverse locuri.http://www.umor.ro/farse.php
Bafta. funda?

| Alex1997eu a răspuns:

Pentru parinti spune ca ai un soricel in baie si tipi un pic mai tare si inchizi usa repede da sa nu razi ca o sa mearga.

| zelgne a răspuns:

Pai suna-i si spune-le ca astepti de jumatate de ora in fata usii si ca nu merge soneria big grin

| loveuuu a răspuns:

Poti sa spui cuiva: esti foarte destept... pacaleala de 1 aprilie!

| loveuuu a răspuns:

happy