| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU
Sunt la inceput si vreau sa imi fac un vlog. Nu vreau sa-mi cumpar inca o camera pana nu sunt sigura ca am succes, pana atunci pot filma cu un Samsung s3 mini? Inca n-am primit telefonul o sa-l primesc peste 2 saptamani si vreau sa stiu daca se vede ok.
Funda

1 răspuns:
| Elevu53 a răspuns:

Eu(ca si proprietar de S3 mini) pot sa-ti spun ca telefonul nu e dotat cu o camera super. Depinde de lumina, de cum filmezi, etc. Uneori imi pare ca e cea mai buna camera, alteori parca e filmat de o Nokia veche.
P.Sbig grinaca ai ocazia sa cumperi o camera...nu o rata.(