| deea1919 a întrebat:

tocmai ce mi-am creat un blog si as avea nevoie de parerile si sfaturile celor care mai scriu bloguri, dar orice parere si orice sfat este bine primit happy https://caladouazecideani.wordpress.com Multmesc!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa iti schimbi motto ul ala
"Un blog cu de toate si despre toate"

De fapt e un blog despre nimic... de fapt e alt blog in mare de bloguri unde sunt scrise filosofii despre nimic... doua posturi unde scrii acelasi lucru cu alte cuvinte. Am inteles esti indragostita si parasita. Nu vad ce ar mai urma

| deea1919 explică (pentru suntserios):

Tin sa te anunt ca nu sunt indragostita si parasita laughing daca imi place sa scriu intr-un anumit fel anumite chestii, nu vad nimic rau in asta. Oricum, multumesc pentru parere!

Răspuns utilizator avertizat
| Emima27 a răspuns:

Buna! Blogul tau are o fata foarte placuta, iar ceea ce scrii este foarte frumos. Imi place felul tau de a scrie si trebuie sa continui. Sunt sigura ca blogul tau va creste daca vei continua sa scrii in continuare. Ma bucur ca acest blog este o cale de a-ti exprima sentimentele. O singura sugestie: editeaza pagina cu About. Arata urat ca a ramas partea aia, dar am inteles ca de-abia l-ai creat.
Succes

| MihneaMihail28 a răspuns:

Ai un super blog. După părerea mea nu ar trebui să îl îmbunătățești. Îți doresc mult succes în continuare