| Faina a întrebat:

Va rog frumos, puteti sa imi spuneti cum fac credite pe imvu? in cel mai explicit mod va rog, multumesc! funditahappy

2 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

1. faci 2 idiuri
2.sa zicem ca ai facut asa idiurile asa:mum_mymy_p si mumu_mymy_p intri pe mum_mymy_p si adaugi in lista idiul mumu_mymy_p
3.intri pe imvu la earn credits si dai pe ceva cu invite and find pleope
4. o sa iti apara mai jos niste chenare in care scrie:import buddy list, invite social networks si invite by email
5. Tu dai pe import buddy list
6. O sa iti apara niste imagini cu yahoo, gomail, aol, windows live, facebook si myspace
7. Tu dai pe yahoo
8. o sa iti apara un chenar in care o sa scrii primul id pe care l-ai facut(mum_mymy_p) si parola de la acesta dupa dai pe,, sign in"
9. O sa iti apara id celalalt id pe care l-ai facut(mumu_mymy_p) si il bifezi(ai acolo o casuta si dai clik acolo)
10. dupa dai pe invite friends
11.intri pe al 2 lea id pe care l-ai facut(mumu_mymy_p) si intri la emailuri si intri in inbox. Daca nu ai nici un email in care zice ceva cu new look do you(nu era ceva, era ceva de genul)cauti in spam.
12. Dai clik acolo si iti apare ceva cu yes or no si dai pe yes. O sa ai o pagina in care trebuie sa creezi un cont, o dai in bara si mai dai o data pe yes astfel incat sa ai 2 pagini ca sa creezi un cont. E si creezi un cont pe oricare din acele 2 pagini.Pe urma ieji din amandoua
13.Intrii pe contul tau si vezi daca ai la friends acel cont. Daca da, ma cauti pe mine la numele deniii10 si o sa imi dai contul pe care l-ai creat, o sa iti intru pe el, o sa te invit de 5 ori la rand si tu o sa dai accept(nu iesi din nici o invitatie). Asteptam 3-4 minute ca sa iti deie 1, 500 credite.
pst...Eu am dat un exemplu de id acolo si nu trebuie sa faci de fiecare data asa daca ai urmat toti acesti pasi doar o sa intrii pe idiul pe care ai primit acel email, din nou intri la emailuri si dai pe acel email dupa de 2 ori pe yes si stii restul
plz fundaaaaaaaa

| george_2187 a răspuns:

Ii simplu te duci la jocuri si joci mult si faci credit