| naturecountess26 a întrebat:

Verisoarei mele pe scurt, ii place Naruto. As vrea acum de Craciun sa-i i-au si eu ceva tematic.M-am gandit la un lantisor ceva ar fi de preferat sau figurine. Acum sa fie si ieftine totusi. Ma intrebam daca cineva vinde asa ceva sau daca poate sa-mi ofere niste site-uri sigure in afara de olx, tocmai si okazii.
FUNDA! big grin

2 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Mai bine ii iei ceva cu Naruto. tongue

| Okaziiro a răspuns:

Salut! Pe Okazii.ro gasesti exact ceea ce cauti pentru verisoara ta: http://www.okazii.ro/cautare/naruto.html?autoc=write. Daca vrei sa plasezi comanda ne poti suna la 0374 652 944. Sarbatori Fericite!