| SanziiAndry a întrebat:

TPU! Vinerea aceasta pana sambata vine o prietena la mine sa doarma si de sambata pana duminica merg eu la ea sa dorm. As vrea sa imi spuneti niste jocuri care ne putem juca. Cele mai tari si mai frumoase jocuri primesc Funda, iar celelalte Vot.

Răspuns Câştigător
| KubetiiOO a răspuns:

Monopoly,Twister,Jocul cuvintelor,Nu te supara frate,Cameroon,Carti,Puzzle, Vorbeti despre cele mai noi stiri in show bizz, despre actorilove struckbarfe ceva :-> laughingfunda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| KubetiiOO a răspuns:

Unde e funda ce ai promis-o?waitingfrustrated