| alexx102428 a întrebat:

Voua vi-i s-a intamplat sa nu puteti dormi noaptea? Si in dimineata care vine sa aveti teza, examen?

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Da, in toti cei trei ani de facultate, inclusiv inainte de bac. laughing
Uneori nici nu ma puneam sa mai dorm.
Nu te incurajez acum sa faci la fel, ideea este ca nu patesti nimic. Daca ai invatat vei sti oricum, eu le-am trecut pe toate. Doar ca trebuie sa fii un pic mai atent sa nu faci greseli stupide, de exemplu sa uiti sa iti treci numele sau sa completezi un exercitiu sau sa completezi cum trebuie. Dar materia tot o vei sti.

| Innsbruck a răspuns:

Nu,dar mi se intampla sa nu pot dormi noaptea de ex acum

| darck22 a răspuns:

Da da, zii si tu de doua ori Tatal Nostru`, si punete la somn! Astea sunt emotiile! Funda?