| zamfirsimonaiuliana a întrebat:

Vreau niste farse pentru profesori dar sa nu se lase cu exmatriculari sau cu note scazute la purtare! stiu ca e vara dar... FUNDA

2 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

In zadar le faci farse profesorilor fiindca o sa-si dea seama cine-i faptasul si tot o sa se lase cu o exmatriculare sau scaderea notei la purtare. Te duci la scoala ca sa inveti, nu sa te tii de glume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te duci la scoala sa inveti, dovedeste ca ai cei 7 ani de acasa, cum sa faci farse profesorilor?
Te pup!