| Oanna96 a întrebat:

Buna TPU.

vreau sa ma ajutati si pe mine in privinta unui telefon

vreau sa imi cumpar unul, sa fie : Nokia, normal sau cu touch(cel cu touch sa aiba si butoanele de meniu. sus jos etc), Bluetooth, USB, apara foto, autofocus, radiohappy

care sunt acele telefoane care au ceea ce am spus mai susbig grin

4 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Nokia x6; Nokia c5-03; Nokia c6; Nokia 5800 xpressmusic; Nokia 5230; si as vrea sa iti dau un sfat:cand vrei sati cumperi un telefon cu touch uitate sa scrie pe el touchscreen capacitiv; de ce pentru ca o sa raspunda mai repede la comenzi, in ziua de azi sunt o gramada de telefoane cu touchscreen dar care iti da senzatia ca s-a blocat cand apesi

| MissIndependenttt a răspuns:

Ohhh nuu.cu touch am eu un nockia si nu sunt multumita deloc de el...parerea mea este sa-ti iei unul normal ti'as recomanda un Nokia X5 ESTE FOARTE BUUNwinking

| secretname_8475 a răspuns:

Un telefon bun Nokia ar fi 6300. Eu te indrum sa nu iti iei telefon cu touch deorarece se strica foarte repede al medu dupa u an s.a stricat.Un telefon bun Nokia ar mai fi C3 si sa stiica sunt si ieftine nu numai si bune mai sunt si acestea, dar Unele sunt putin mai scumpe:
Nokia n95
Nokia n 97
Nokia c6-01
Nokia c2-01
Nokia 2220
Nokia n8
Nokia c3-01 touch and butoane
Nokia c6-01
Nokia c7
Nokia 6303